O metodě

Ošetření Gynlaserem Fotona G-Runner

Proč FOTONA G-RUNNER

Jednoduchý a účinný ambulantní zákrok řešení inkontinence laserem, zcela bezpečný, bez nežádoucích účinků, nebolestivý, bez nutnosti anestezie. Výsledkem je celkové omlazení pochvy, zpevnění poševních stěn, zúžení pochvy a zvýšená podpora močového měchýře.

O metodě

Metoda je založena na působení erbiového laseru na poševní sliznici, laser je šetrný k povrchovým vrstvám sliznice a současně působí na její hluboké vrstvy, což následně vede k syntéze kolagenových vláken a tím i omlazení sliznice.

Vhodnost metody

Pro ženy s začínajícím poklesem stěn pochvy (je patrné menší či větší vyklenutí stěn pochvy) a pro ženy s lehkou až střední formou inkontinence (projevuje se nechtěným únikem moči při kýchnutí, smíchu, při změně polohy, při tanci apod.) Pro ženy se zhoršenými sexuálními prožitky, s opakovanými záněty pochvy a podobně.

Okamžité zlepšení

Výsledky po tomto zákroku se dostaví během 1 - 3 měsíců, ale první změny ucítíte už po týdnu. Pokud nejsou problémy (pokles stěn pochvy a inkontinence) řešeny včas, bývá zpravidla nutné operační řešení v anestezii.

Zkušenosti

Praktické zkušenosti lékařů a pacientů

Pacient

Vše bylo rychlé, nebolestivé, v podstatě jsem si připadala jako na běžném gynekologickém vyšetření. Jsem měsíc po zákroku, moč mi už neuniká ani na trampolíně. Po sexuální stránce mám silnější orgasmus a partner pozoruje, že jsem pevnější, připadám si i přitažlivější.

Mirka

37 let

Lékař, gynekolog

Jako gynekolog s více než 30-ti letou praxí jsem touto inovativní laserovou technologií nadšen. Je průlomovou, zcela bezpečnou a nebolestivou metodou léčby povolených poševních stěn a inkontinence. To vše bez nutnosti anestezie a hospitalizace. Mé pacientky oceňují zejména jednoduchost a účinnost při léčbě inkontinence a zlepšení sexuálních prožitků.

Ivan Fistonic, MD., Ph.D.

Zagreb, Croatia

Průběh zákroku

je zaručena maximální účinnost a šetrnost aplikace

Jako běžné vyšetření

Zákrok žena vnímá v podstatě jako běžné gynekologické vyšetření s tím rozdílem, že do pochvy se nezavádí běžná gynekologická zrcadla /nutná k preventivní prohlídce/, ale laserový nádstavec G-Runneru. Pomocí něj pak je automaticky zcela přesně aplikován laserový paprsek na poševní stěnu.

Šetrnost aplikace

Tímto automatickým G-Runnerem /t.č. jsou pouze 2 přítroje v ČR/ je zaručena maximální účinnost a současně i maximální šetrnost aplikace. Zákrok je nebolestivý, není třeba anestezie, trvá zhruba 20 minut.

Žádná omezení

Po zákroku odchází žena sama a nemusí se omezovat v práci ani při jiných běžných aktivitách, jen se doporučuje vynechat pohlavní styk po dobu týdne. Zhruba u jedné z pěti žen se může vyskytnout po zákroku mírné špinění, které během 2 dnů ustává.

Příznivé změny

Příznivé změny po zákroku se začnou objevovat po týdnu, na výsledný efekt je ale třeba počkat do 3 měsíců. Je-li výsledek zákroku nedostatečný /což se může stát u jedné z deseti žen/, je možno zákrok opakovat.

Cena zákroku

Základní cena

Ošetření Laser Fotona G runner

15 500,- Kč


(od 31.12.2016)

Každé další ošetření

Ošetření Laser Fotona G runner

2 000,- Kč


(do 1 roku od prvního ošetření)

Video

FOTONA IcontiLase a IntimaLase - MUDr. Aleš Skřivánek, Ph. D. a MUDr. Daniel Brandejs

Kontakt

+420 596 910 551

+420 596 910 378

+420 775 998 797

laser@silesiamedical.cz